Oslavy

Já organizuji, vy slavíte :o)

Čeká Vás náročná příprava oslavy a nevíte, kde začít? Nebaví Vás celý den obvolávat a shánět dodavatele? Nemáte čas nakupovat dekoraci a hledat vhodné místo pro akci? Tak vše nechte na mně :o)

Umožním Vám, abyste se s Vaším blížícím dnem necítili pod tlakem, ale naopak si den bez starostí užili. Ať už plánujete rozlučku se svobodou, oslavit narozeniny, životní jubilea, maturitu, promoce, křtiny, vánoční večírek nebo cokoli jiného spolu s přáteli nebo s rodinou. Udělám vše proto, aby Vaše událost byla jedinečná a nezapomenutelná. Přípravu a organizaci můžete nechat zcela na mně. Pomůžu Vám ušetřit čas, peníze a hlavně Vaše nervy.

Zařídím a zorganizuji jakoukoliv oslavu dle Vašich přání. Na základě naší konzultace vytvořím pro Vás design celé oslavy dle Vašeho přání. Postarám se o dodavatele, vhodné místo, hudbu, dekoraci, občerstvení, dort či dárek. V den oslavy dohlédnu, aby vše bylo, jak má být a na Vás už jen zůstane to pořádně oslavit a bavit se :o) 

Rodinné oslavy

Čeká vás oslava narozenin, chcete oslavit životní jubilea, udělat svým rodičům/prarodičům radost a připravit jim oslavu výročí jejich svatby nebo oslavit povýšení člena rodiny či jen připravit garden party? Pomůžu vám zrealizovat jakoukoliv oslavu či Váš nápad. 

Baby shower, křtiny či oslavy narození dítěte

Chcete pro svou kamarádku připravit předporodní večírek a pomoci jí s výbavičkou pro miminko? Nebo už se Vám narodil do rodiny nový člen a chcete to dát celému světu vědět? Rozhodli jste se své dítě pokřtít? Se vším Vám dokážu pomoci a připravit tak pro miminko tu nejlepší oslavu, jako si budete přát.

Maturitní nebo promoční oslavy

Máte za sebou úspěšně ukončené studium a chcete uspořádat pořádnou, nejlepší a nezapomenutelnou párty pro příbuzné, přátele a kamarády, kde zažijete spousty radosti a nevšedních zážitků? Tak jsem pro Vás ten pravý člověk. Zrealizuji Vám úžasnou party :o)

Vánoční a Silvestrovské oslavy

Vánoční svátky jsou ty nejkrásnější. Těšíme se na ně celý rok. Následuje bujarý Silvestr, ohlédnutí za vším, co nám uplynulý rok přinesl, co se nám povedlo, či nebylo úplně dle našich představ? Chcete uspořádat vánoční večírek pro své kolegy či přátele? Chcete si užít pořádný mejdan a oslavit tak celý uplynulý rok? Jsem tu jen a jen pro Vás :o)