Svatba

Poradenství a konzultace

Poradenství je určeno pro nevěsty, které si chtějí vše zařídit samy, ale neví si rady, jak a kde začít. Mají určitou představu, vizi nebo ba naopak, nemají žádnou představu a potřebují nasměrovat. 

Pomůžu vám během několika konzultací utřídit myšlenky a doladit celý koncept svatby. Projdeme vše společně krok po kroku a řeknu Vám, co je potřeba zařídit. Vybereme svatební místo. Vyladíme, jak by měl vypadat Váš svatební den a harmonogram. Doporučím kvalitní a spolehlivé dodavatele. Prostě se zaměříme na to, co Vás zajímá a trápí.

Nejdříve se spolu sejdeme na nezávazné ,,kafčo“ a poznáme se blíže. Zjistím Vaše představy a na jejich základě se připravím na samotnou konzultaci. Nebudeme aspoň ztrácet čas a budeme rovnou řešit konkrétní kroky a návrhy, které povedou k Vaší vysněné svatbě. Toto seznamovací kafe je zdarma. Kolik budete chtít konzultací, je na Vás.

Koordinace svatby

Balíčky:

– Koordinace obřadů

– Koordinace obřadů a hostiny

– Koordinace celého svatebního dne

Ve svatební den si zasloužíte užít naplno. Měla byste být hýčkána, popíjet, radovat se s družičkami a svědkyní a nebýt zatěžována tím, co se děje venku kolem příprav. Měla byste mít spoleh na člověka, který za Vás vše zařídí. A od toho tu budu tady Já. Dohlédnu a zařídím, aby vše šlo hladce a bez komplikací. 

Jak vše bude probíhat?

Před svatbou se spolu nejdříve 2-3x  setkáme osobně. Probereme program svatební den, doladíme detaily, sestavíme harmonogram, převezmu si kontakty na dodavatele. Případně najdeme něco, co ještě chybí doladit. Tyto konzultace jsou zahrnuty v ceně.

Ve svatební den od ranních hodin budu řešit vše za Vás. Dohlédnu na dekoraci, přípravu obřadního místa, přivítání a případně ubytování hostů, dodavatele. Zařídím organizaci celého dne. Starám se o hladký průběh obřadu, všechny přesuny, hostinu, hosty a zábavu. Řeším situace, které mohou přijít. 

Vy si užijete svůj den a je na Vašem rozhodnutí, jak dlouho si budete přát, abych na svatbě byla.

Svatba bez starostí

Balíček zahrnuje naplánování a kompletní zajištění služeb od A do Z. Zařídím za Vás úplně vše, nemusíte se o nic starat. Tato varianta, kdy se vám postarám o celou svatbu, je ideální. Úspora času, žádné telefonáty, nemusíte na nic myslet. Vlastně si jen vybíráte, schvalujete, chodíte na ochutnávky a těšíte se. Přechází na mě i veškerá zodpovědnost a vy se tak na mě můžete obracet ve dne v noci.

Nejdříve společně navrhneme a odsouhlasíme design celé svatby. Vybereme barvy a téma, do jakého svatbu budeme ladit, dekorace, květinovou výzdobu. Seženu, obvolám, domluvím a vyjednám podmínky se všemi dodavateli. Dále obstarám vše, co je potřeba od výběru svatebního místa, zamluvení termínu, oddávajícího a všech ostatních potřebných formalit. V průběhu připrav se, několikrát osobně potkáme, přibližně 3-5x. Všechny konzultace jsou v ceně a součástí tohoto balíčku.

Je pro mě důležité, aby váš svatební den vypadal dle Vašich představ a byli jste nad míru spokojení. Každý svatební den je jedinečný, a proto ke každému páru přistupuji individuálně. Vše pečlivě promyslím do posledního detailu, aby atmosféra svatby byla dokonalá. 

Jde to i bez starostí a stresu :o)