Svatba Anity a Martina

Recenze:

Petra se starala o hladký průběh naší svatby, což se podle mého mínění povedlo. Díky její přítomnosti jsem jako nevěsta mohla být v klidu a nemusela jsem se stresovat a řešit neočekávané situace. Celou dobu jsem vystupovala pouze v konzultační roli, pokud bylo potřeba, ale Petra pak už vše zařídila. Zvládli jsme i nutné úpravy programu kvůli počasí, občasné vypjatější situace, když hosté nespolupracovali i koordinaci personálu na místě svatby. Vše proběhlo bez problémů, všichni si svatbu moc užili a myslím, že i Petra mezi naše hosty velmi dobře zapadla. Bez ní si naši svatbu neumím představit.

A+M 1.4.2023

Svatba Veroniky a Marka

Recenze:

Hned během úvodní schůzky jsem poznala, že Péťa je neskutečně organizovaný člověk se smyslem pro detail. Na každou naši schůzku dorazila minimálně několik minut předem. Během plánování harmonogramu nám poskytla důležité rady, stejně tak jako při prohlídce místa svatby. Během dalších telefonátů jsme doladili všechny detaily a já jsem tak mohla být v klidu a připravovat se na náš velký den. Ačkoliv dny před svatbou byly hektické, ve svatební den jsem se od rána mohla soustředit jen na sebe a plně si vše užít, a to jen díky Pétě, protože jsem věděla, že se na ni můžu spolehnout. Hned od ranních hodin koordinovala příjezd všech dodavatelů, zdobila svatební tabuli a zajišťovala, aby vše proběhlo jak má (včetně příjezdu ženicha včas do kostela, za to jsem jí obzvlášť vděčná!). Během svatebního dne jsme tak nemuseli nic řešit a jen se řídili radami Péťi, která také skvěle fungovala s naším fotografem. Dokázala skvěle reagovat na naše aktuální potřeby a přitom plnit naplánovaný harmonogram. 

Se spoluprací s Péťou jsme byli na 100% spokojení a můžeme ji rozhodně jen a jen doporučit! 

V+M 24.9.2022

Brazilsko-Česká Svatba

pár slov o svatbě:

Tato brazilsko-česká svatba byla na zámku v Rtišovicích. Jednalo se o koordinaci obřadu a hostiny. Děkuji, že jsem mohla být součástí této krásné svatby a poznat svatební zvyky jiné kultury.

9.9.2022

Svatba Daniely a Tomáše

Recenze:

Ačkoli jsme Petru oslovili nedlouho před tím, než byla plánovaná naše svatba, udělala si na nás čas a krásně nám pomohla se sestavením harmonogramu našeho svatebního dne. Přes veškeré naše obavy, náš den D dopadl nad naše očekávání. Svatební hosté byli krásně organizovaní, všichni věděli, co mají v daný čas dělat a na co se mohou během svatebního veselí těšit. Petra nám pomáhala od ranních hodin s vítáním hostů až do odpolední zábavy a musím říci, že její pomoc jsem přes celý den opravdu ocenila. Vždy když bylo potřeba, byla k ruce – ať už mě, svědkyni, nebo obsluze v restauraci.

Všem bych doporučila svatební koordinátorku a pokud oslovíte Petru, nebudete litovat. Provede Vás Vaším svatebním dnem bez nejmenších stresů, pochybností a Vy si tak tento výjimečný den užijete na 100%. 

D + T.

Svatba Markét a Tomáše

Recenze:

Péťa, úžasný človíček, který má obrovsky smysl pro detail a cit. Je velmi organizačně schopna a ve všem je na ní spolehnuti. Když se s ní člověk domluví na nějakém čase a místě, tak se nikdy nestane, že by nedorazila včas, naopak všude je s předstihem. To byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem jí důvěřovala. Když jsme si připravovali a zdobili svatební místo, tak s jejím příjezdem vše ožilo. Všechny nás zorganizovala, protože do té doby jsme se tam nervozitou plácali sem a tam.. A hlavně hned věděla, co kam dát. Řekla jsem jí jen svojí představu a ona využila všechna místa a zakouti tak, že jsem byla nadšená a sama bych určitě tak krásnou výzdobu nezvládla. A to všechno, jen díky jejímu neuvěřitelnému smyslu pro detail. Ve svatební den, když jsem viděla, že přijíždí, tak mi spadl kamen ze srdce. Věděla jsem, že v tu chvíli už je vše v pořádku a Péťa udělá vše, na čem jsme se domluvili, ale i spoustu věcí navíc, protože chce, aby vše fungovalo a bylo v poklidu. V tu chvíli jsem si svůj svatební den začala užívat a přestala jsem se stresovat. 

Svatba Míši a Kuby

Recenze:

Spolupráce s naší svatební koordinátorkou Peťou byla naprosto bezproblémová. Péťa je spolehlivá, dochvilná a v jednání efektivní, a tak byly naše předsvatební schůzky velmi produktivní. Vše, na čem jsme se domluvili, splnila na výbornou. Přes Péťu jsme sehnali naše perfektní svatební místo, doporučila nám také skvělou kadeřnici/vizážistku a úžasnou kapelu. Ve svatební den zvládla zkoordinovat našich přibližně 100 hostů tak, že vše krásně klapalo na čas. Všechny smluvené služby dorazily, jak měly (květiny, dort, muzikanti, kamera, fotograf atp.), což měla na starosti také Peťa, takže náš předsvatební a svatební den mohl probíhat v rámci možností bez těchto starostí. Se spoluprací s Peťou Svobodovou jsme byli celkově moc spokojeni, upřímně můžeme doporučit.

Moje Svatba