Rozlučky

Rozlučka se svobodou

Chcete prožít svůj poslední den svobody tím nejbáječnějším a nezapomenutelným způsobem? Pro nevěstu je to skvělá příležitost, jak oslavit svůj blížící se velký den, pro družičky a nejbližší přítelkyně zase možnost potěšit ji dárkem. A pro všechny společně malá ochutnávka předsvatební atmosféry, kterou pečlivě připravená rozlučka se svobodou dokáže navodit. A nejen proto se ji vyplatí důkladně naplánovat. Připravím Vám nejlepší rozlučku, jakou jste si mohli přát a na kterou budete vzpomínat celý život. Přípravu a organizaci můžete nechat zcela na mě. 

Nejdříve bychom se sešli na ,,pokec“ a navzájem se poznali :o) Zjistím Vaše představy a na jejich základě se připravím na samotnou konzultaci. Nebudeme aspoň ztrácet čas a budeme rovnou řešit konkrétní kroky a návrhy, které povedou k Vaší nezapomenutelné rozlučce. Tento seznamovací pokec je zdarma. 

Pomohu Vám naplánovat a zorganizovat celý den. Poskytnu Vám rady, tipy, vymyslím úkoly a překvapení pro nevěstu, design, dekorace, aktivity, které během dne můžete dělat, domluvím případné občerstvení, zarezervuji místa konání či poradím s dárečkem pro nevěstu. Během plánování bychom se 2-3x sešli. Schůzky a konzultace jsou zahrnuty v ceně. 

V den rozlučky mohu dohlédnout, jestli vše klape, jak má. Můžu Vás doprovodit do jakéhokoliv času, který si sami určíte. Nebo před rozlučkou předám všechny instrukce svědkyni. Vše je jen na Vás :o)

Cena dle počtu schůzek 2.000 – 5.000 Kč